امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70031
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
سید عبدالمحمد زاهدی استاندار دولت خاتمی که هم‌اکنون نیز در دولت یازدهم استانداری کردستان را برعهده دارد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری ...

سید عبدالمحمد زاهدی استاندار دولت خاتمی که هم‌اکنون نیز در دولت یازدهم استانداری کردستان را برعهده دارد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر اینکه استاندارهای اصلاح‌طلب سال 84 کار را به کلی رها کردند، اظهار داشت: نه اینگونه نبود؛ حداقل بنده به عنوان یک اصلاح‌طلب در انتخابات شرکت و پیگیر کار بودم.

وی افزود: هیچ انتخاباتی بدون عیب نقص برگزار نمی‌شود اما در انتخابات 84 واقعاً رای مردم احمدی‌نژاد بود.

به گزارش فارس، اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام چندی پیش در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب اراده ملت اظهار داشته است که در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری سال 84 هرچه خواستند در صندوق ریختند و خواندند و استاندارها که همه اصلاح‌طلب بودند کار را به کلی رها کردند.

وی همچنین گفته که اصلاح‌طلبان در سال 84 نفهمیدند و اشتباه کردند و طرف مقابل هم از خدا خواسته بود.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که سید عبدالواحد موسوی‌لاری نیز در گفت‌و‌گوی تفصیلی‌ای که با خبرنگاران حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس داشت تاکید کرده بود: امکان تقلب در نظام انتخاباتی ایران وجود ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار