امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70032
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان ...

موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر شهبه‌دار بودن نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 گفت:‌ انتخابات‌های متعددی در طول این 35 سال در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است و در هیچ دوره‌ای هم نتیجه آن قابل پیش‌بینی نبوده است، اما همان نتایج بر مبنای تصمیم‌گیری مردم بوده و هیچ‌گاه تقلبی صورت نگرفته است.

وی خطاهای اصلاح‌طلبان در دوره هشت ساله را یادآور شد و بیان کرد:‌ عزل و نصب‌های حداکثری، ساختارشکنی‌ها نسبت به خطوط قرمز نظام و به چالش کشیدن حاکمیت، سبب شد مردم در انتخابات سال 84 به احمدی‌نژاد رأی دهند، با اینکه در مرحله اول انتخابات رأی هاشمی رفسنجانی بیشتر بود.

ثروتی تأکید کرد:‌ برخلاف اظهارات هاشمی رفسنجانی،‌ استانداران اصلاح‌طلب در سال 84 اساساً کاری از دستشان هم بر نمی‌آمد، زیرا مردم در نتیجه عملکرد افراطی اصلاح‌طلبان، تصمیم خود را برای رأی به محمود احمدی‌نژاد شد و در اینباره آقای هاشمی تصور درستی ندارد.

وی با اشاره به اینکه پس از دولت نهم و دهم نیز به واسطه عملکردهای اشتباه احمدی‌نژاد در راندن اصول‌گرایان از خود و تندروی‌های دیگر، مردم از او روی‌گردان شده و نه به اصلاح‌طلبان و نه اصول‌گرایان، بلکه به شعار اعتدال رأی دادند، گفت:‌ متأسفانه اکنون هم آقای روحانی، برخلاف شعار اعتدالی که سر داد،‌ راه اصلاح‌طلبان را می‌رود.

نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی افزود: به‌عنوان مثال در استان خراسان شمالی در بیشتر مناصب اجرایی،‌ اصلاح‌طلبان به‌کار گرفته شده‌اند و اصول‌گرایان را خانه‌نشینی کرده‌اند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها