امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70040
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
محمود میرلوحی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت کشور دولت هشتم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

محمود میرلوحی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت کشور دولت هشتم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اظهارات اخیر هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر اینکه در سال 84 استاندارها کار را رها کردند، اظهار داشت: با توجه به احترامی که برای آقای هاشمی قائلم اما در انتخابات سال 84 تمام تلاش خود را انجام دادیم و افتخارمان این است که آقای احمدی‌نژاد از صندوق بیرون آمد و این از افتخارات اصلاح‌طلبان است که انتخابات سالم برگزار شد و بی‌طرف بودیم.

وی تصریح‌کرد: اینکه استانداران دلسرد شدند برداشت آقای هاشمی است و ما از این طرف قضیه می‌گوییم که دوستان ما در چارچوب قانون تلاش خود را کردند و دلیل اینکه در آن انتخابات آقای احمدی‌نژاد پیروز شد به دلیل تعدد کاندیداهای اصلاح‌طلب بود.

میرلوحی با بیان اینکه در انتخابات سال 84 به آقای هاشمی جفا شد، گفت: اما نباید استانداران، زحمات وزارت کشور و سلامت کار وزارت کشور نادیده گرفته شود چرا که سعی کردیم بی‌طرف بمانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها