امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70047
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
 محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اعضای استانی حزب ...

 محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اعضای استانی حزب متبوعش برای انتخابات سال آینده مجلس فعال خواهند شد، گفت: برنامه اصلی این حزب در سال 93 آمادگی مناسب برای انتخابات مجلس در راستای اهداف نظام است.

وی افزود: دستور کار اصلی جلسه هفته گذشته حزب بر روی انتخابات مجلس بود و در این جلسه بر بهتر شدن شرایط نامزدهای احتمالی مورد نظر حزب برای انتخابات تاکید شد و کمیته‌ سیاسی بعد از تعطیلات نوروزی روی استراتژی‌های مورد نظر کار خواهد کرد.

نیشابوری با اشاره به اینکه مسئول امور استان‌ها وظیفه دارد ستادهای استانی را فعال کند، بیان کرد: جذب افرادی که دیگاه‌های هماهنگی با حزب دارند تصویب شد و قرار بر این است که اعضای استانی فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی همچنین از برگزاری همایش فصلی حزب اسلامی کار در بهار سال آینده خبرداد و گفت: برگزاری چندین همایش در اولویت قرار دارد و با تصویب شورای مرکزی هر فصل یک همایش سراسری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها