امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70050
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به توقیف 9 دی گفت: ممکن است مطبوعه‌ای اقدامی را انجام دهد اما زمانی که دولت به فضای باز معتقد است، باید این رویکرد را در قبال تمامی رسانه‌ها اتخاذ کند.

وی اضافه کرد: نباید اینگونه باشد که برخی رسانه‌ها هر چه خواستند بنویسند و برخی دیگر با فشار و تهدید قلم‌هایشان را به حرکت درنیاورند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دولت خواست تحملش را در مواجهه با رسانه‌ها افزایش دهد و با متانت و صبر بیشتری با مطبوعات برخورد کند.

سلیمی در همین زمینه تصریح کرد: وقتی روزنامه‌ای درباره ولایت امیرالمومنین آن مطلب را می‌نویسند گفته می‌شود اشکالی ندارد و باید به آن تذکر داد و نباید به دنبال بستنش رفت، وقتی مطبوعه‌ای قصاص را زیر سؤال می‌برد گفته می‌شود مطبوعات باید آزاد باشد، حال که چنین دیدگاهی وجود دارد، باید مواجهه با رسانه‌های منتقد نیز شاهد آزادی بیان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید دولت طوری رفتار کند که بگویند کم‌تحمل است، تصریح کرد: اکنون اغلب رسانه‌ها حامی دولت هستند و نباید در چنین شرایطی منتقدان را تحت فشار قرار داد؛ در چنین فضایی باید اجازه دهیم رسانه‌های منتقد هم فعالیت کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار