امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70075
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی مدیرعامل خبرگزاری بسیج گفت: رسالت اصلی این خبرگزاری ترویج گفتمان ولایت در اجزاء ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی مدیرعامل خبرگزاری بسیج گفت: رسالت اصلی این خبرگزاری ترویج گفتمان ولایت در اجزاء و لایه های مختلف جامعه می باشد.

احمدی افزود: از جمله مطالبات اساسی ولایت، تحقق تمدن نوین اسلامی است که جامعه اسلامی را به عنوان مطلع این تمدن همواره تاکید نموده اند.

وی تحقق رسانه اسلامی را مهمترین جزء جامعه اسلامی دانسته و تاکید کرد: اگر رسانه، اسلامی گردد یقینا اسلامی شدن جامعه را با سرعت چشمگیری شاهد خواهیم بود. 

مدیر عامل خبرگزاری بسیج به کتاب «منشور اخلاق رسانه‌ای» که از سوی سردار نقدی و در حاشیه جلسه ستاد کنگره شهدای بسیج رونمایی گردیده بود اشاره و تصریح کرد: این کتاب حاوی تذاکر و مطالب امام خامنه‌ای در حوزه رسانه است که بسیار غنی و پر مغز و در عین حال کاربردی است.

این فعال رسانه‌ای با اشاره به بخش های گوناگون کتاب، گفت: این منشور وظایف و رسالت های رسانه ها را در حوزه نقد، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف و تبادل آرا و افکار از منظر ولایت منتشر نموده است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: کتاب «نشور اخلاق رسانه ای» مقدمه ای است برای آغاز پژوهش های بنیادین در حوزه رسانه اسلامی که جای دارد اهالی رسانه، بخشی از فعالیت های رسانه ای خود را در کنار گردآوری اخبار و اطلاع رسانی در جامعه، مصروف آموزه های اسلام در حوزه رسانه نیز نماید.

این کتاب توسط خبرگزاری بسیج و با پژوهش اندیشکده برهان تهیه و به مناسبت سال جدید در اختیار عمومی رسانه ها قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها