امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70078
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مباحث روز کشور پرداختند.

در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و تبادل نظر از سوی اعضای دولت به تصویب رسید.

هیات وزیران، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور را به تصویب رساندند.همچنین میزان سود بازرگانی کالاها و جداول پیوست آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات توسط هیات وزیران تعیین شد.

نحو پرداخت و تسویه مطالبات پیمانکاران دستگاه‌های دولتی و صندوق‌های بازنشستگی از جمله وزارت راه و شهرسازی و وزارت نیرو از دیگر مصوبات هیات وزیران بود.

در این جلسه همچنین، هیات وزیران برخی از آیین‌نامه‌های اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور را پس از بحث و بررسی تصویب کرد. در این آیین‌نامه‌ها نحوه واگذاری واحدهای خدماتی، رفاهی، فرهنگی، هنری و ورزشی دستگاه‌های دولتی به اشخاص صلاحیت‌دار در بخش‌های خصوصی و تعاونی و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نحوه حمایت از پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای اشتغال‌زای بخش‌های خصوصی و تعاونی که در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند و نیز چگونگی معافیت کارگاه‌های کشاورزی از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما پیش‌بینی شده است.

همچنین در جلسه امروز هیأت دولت، مبلغ هفت هزار و پانصد میلیارد ریال از محل اعتبار لازم برای کاهش سهم هزینه‌های مستقیم مردم درهزینه‌های سلامت و کمک به تأمین هزینه‌های درمان بیماران خاص و صعب‌العلاج در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها