امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7008
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 91
حسین قربانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: انتخاب رنگ و برپایی انقلاب‌های رنگین در انتخابات نسخه‌‌ای کاملاً سطحی و بدلی برای نظام ...

حسین قربانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: انتخاب رنگ و برپایی انقلاب‌های رنگین در انتخابات نسخه‌‌ای کاملاً سطحی و بدلی برای نظام سیاسی کشور است که در هیچ دوره‌ای نمی‌تواند موفق باشد.

مدیرمسئول روزنامه تهران امروز افزود: کشورهای غربی و بیگانه هرچه تلاش کنند و برنامه‌هایی را طراحی کنند برای اینکه با بازی‌گردانی، صحنه‌آرایی و ابزار قراردادن عده‌ای مردم  را از فضای شور و حماسی خارج و در نهایت تبدیل به مهره‌ای برای اهداف خود کنند، موفق نخواهند شد.

وی بیان داشت: مدل‌هایی مانند انقلاب‌های رنگین که در کشورهای شرق اروپا جواب داده است به هیچ عنوان نسخه قابل اجرایی در کشور ما نخواهد بود، چراکه مردم کشور هوشیار و بیدار هستند و می‌توانند دست‌های پنهان را تشخیص دهند. ضمن آنکه مقام معظم رهبری روشنگرایانه موضوعات را تبیین می‌کنند و بصیرت مردم را افزایش می‌دهند.

این فعال رسانه‌ای یادآور شد: به دلیل هدایت مدبرانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت شریف ایران هیچ زمانی استفاده از رنگ و انقلاب‌های رنگین در کشور به بار نخواهد نشست.

قربانزداه با تأکید بر اینکه باید از فرهنگ جهادی و آرمان‌های اصیل انقلاب فاصله گرفته نشود، ابراز داشت: ما معتقدیم که اگر در این میان ضربه‌ای بر کشور وارد می‌شود فقط به دلیل بی‌تدبیری برخی از مسئولین است.

وی افزود: مردم به دلیل اینکه همواره پای استقلال و آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاد‌ه‌اند نمی‌گذارند غرب ضربه‌ای بر آنها و نظام وارد کند.

مدیرمسئول روزنامه تهران امروز گفت: در این میان برخی با تحجرگرایی و برخی نیز با تجدیدنظر طلبی در آرمان در صدد وارد کردن ضربه بر کشور هستند، هر دوی این موارد دو لبه قیچی هستند که موفقیت و پیروزی کشور را هدف قرار داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش‌رو حماسه سیاسی که قرار است در 24 خردادماه به وقوع بپیوندد مردم کشور حتماً با هوشیاری و تصمیم عقلانی میان کسانی که سعی دارند با تجدد و تحجر انقلاب را منحرف کنند و اشخاصی که درصددند با حرکتی جهادی کشور را از گرفتاری‌ها نجات دهند، فاصله می‌اندازند.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها