امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7010
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 97
علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به گردشگرپذیری سراب‌های نهاوند، اظهار کرد: یکی از کارهای مهمی که ما داریم ساماندهی ...

علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به گردشگرپذیری سراب‌های نهاوند، اظهار کرد: یکی از کارهای مهمی که ما داریم ساماندهی سراب‌هاست چرا که از مراکز مهم گردشگری نهاوند به شمار می‌رود.

وی نهاوند را معروف به نام سراب‌های مصفا و چشمه‌ساران جوشان عنوان کرد و افزود: طبیعت اردیبهشت نهاوند بسیار زیبا و چشم‌نواز است و به همین خاطر بهترین فصل برای بازدید از این شهر است.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری نهاوند یادآور شد: در حال حاضر زیرساخت سراب فارسبان را تکمیل می‌کنیم به طوری که بیس آن ریخته، سکو و سرویس بهداشتی ایجاد شده و نمازخانه نیز ساخته شده است.

وی از اجرای طرح جامع گیان نیز خبر داد و افزود: یکی از بزرگترین سراب‌های گردشگری استان همدان سراب گیان است اما گاماسیاب نیز گردشگرپذیر است.

جعفری خاطرنشان کرد: گیان و فارسبان بیشترین گردشگران را دارند که امیدواریم با تأمین و تکمیل زیرساخت‌ها بتوانیم آنها را برای ورود گردشگر بیشتر آماده کنیم.

 وی در پایان سخنانش از رایگان بودن بازدید از موزه‌های شهرستان نهاوند خبر داد و افزود: به مناسبت هفته میراث فرهنگی 27 و 28 اردیبهشت ماه بازدید از موزه‌های این شهرستان برای عموم مردم رایگان است.
انتهای پیام/89003/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها