امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70109
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش فارس، همزمان با آغاز سال جدید و ایام فاطمیه در سال جدید، ویژه برنامه های برج میلاد تهران در ایام نوروز رنگ و بوی مذهبی گرفته است.   کاشت ...

به گزارش فارس، همزمان با آغاز سال جدید و ایام فاطمیه در سال جدید، ویژه برنامه های برج میلاد تهران در ایام نوروز رنگ و بوی مذهبی گرفته است.
 
کاشت 350 هزار گل لاله در فضاهای باغچه ای برج میلاد تهران به یاد حضرت زهرا(س) و شهدای ایران از جمله این برنامه هاست که تاکنون مورد استقبال بسیاری از گردشگران ششمین برج بلند مخابراتی دنیا قرار گرفته است.
 
همچنین همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) سرای فرهنگ فاطمی در برج میلاد تهران راه اندازی شده است. در این سرا با استفاده از نورو صدا زندگی حضرت زهرا را روایت می شود.
 
به گفته هوشیار پارسیان مدیرعامل برج میلاد تهران، در ویژه برنامه های عطر یاس در ایام فاطمیه تلاش شده است برنامه های بگونه ای طراحی شود که ساحت حضرت زهرا حفظ شود و برنامه های ما بر اساس شادی های حلال طراحی شده است.
 
بزرگترین هفت سین گردان در ارتفاع 276 متری زمین پهن شد
 
پهن کردن سفره هفت سین همزمان آغاز فصل بهار و برگزاری نوروز به یکی از رسوم ایرانیان در طول هزاران سال تبدیل شده است و همه ساله تمامی ایرانی در همه جای دنیا همزمان با نوروز سفره هفت سین پهن می کنند.
 
رستوران گردان برج میلاد تهران نیز پیرو این رسم و آیین تاریخی، اقدام به پهن کردن سفره هفت سین کرده است که این سفره بزرگترین سفره هفت سین گردان جهان به حساب می آید.
 
این سفره در ارتفاع 276 متری از زمین در رستوران گردان برج میلاد تهران پهن شده است تا این رستوران از مهمانانش در کنار حفظ سنت ها و رسم ایرانی پذیرایی کند.
 
کودکان معلول سال تحویل را در برج میلاد تهران جشن می گیرند
 
یکی دیگر از ویژه برنامه های برج میلاد تهران در ایام نوروز، ویژه برنامه سال تحویل است که امسال کودکان معلول ذهنی و جسمی و ایتام به برج میلاد تهران می آیند و سال جدید نوروزی را در کنار مدیران شهرداری و کارکنان برج میلاد تهران جشن می گیرند.
 
جشن ویژه سال تحویل در کنار کودکان معلول ذهنی و جسمی، در بزرگترین قطر سازه راس در ارتفاع 280 متری زمین برگزار خواهد شد.
 
علاقه مندان به شرکت در ویژه برنامه برج میلاد تهران می توانند در این برنامه حضور داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها