امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70113
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، تقی ریاحی ظهر امروز در آئین افتتاح بخش دیالیز بیمارستان صیاد شیرازی شهرستان گرگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، تقی ریاحی ظهر امروز در آئین افتتاح بخش دیالیز بیمارستان صیاد شیرازی شهرستان گرگان اظهار داشت: به موازات شهرستان گرگان در همه شهرهای گلستان توسعه تخت‎های دیالیز وجود دارد چنانچه بیمارستان‎های علی‎آباد کتول، بندرترکمن، کردکوی و کلاله در این حوزه توسعه خوبی پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: توسعه و استفاده حداکثری در مرکز آموزشی درمانی بیمارستان صیاد شیرازی از سال 92 در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفت که خوشبختانه این ظرفیت در حال حاضر به حداکثر بهره‎برداری در بخش تخت‎های بیمارستانی رسیده است.

بخش دیالیز در گلستان شرایط قابل قبولی پیدا کرده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه جانمایی برای استفاده بهینه از فضاهای اورژانس بیمارستان پنج آذر و صیاد شیرازی شهرستان گرگان از تابستان امسال استارت خورد، افزود: مطالبه پزشکان، بیماران و تمهید بخش دیالیز در بیمارستان صیاد شیرازی به ثمر نشست.

ریاحی با بیان اینکه تعداد چهار تخت دیالیز به عرصه خدمت اضافه شده است، یادآور شد: بخش دیالیز در گرگان و گلستان شرایط قابل قبولی پیدا کرده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه تخت اطفال در بیمارستان طالقانی گرگان به عرصه خدمت اضافه شده است و بیمارستان پنج آذر به عنوان محور اصلی دیالیز در سطح گرگان در حال خدمت‎رسانی است.

تمام شهرهای گلستان دارای خانه‎های بهداشت هستند/ نوسازی خانه‎های بهداشت فرسوده اولویت دانشگاه در سال 93

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خصوص خانه‎های بهداشت گفت: بیش از 23 باب خانه بهداشت در دهه فجر امسال به بهره‎برداری رسید و اکنون تمام شهرهای استان گلستان دارای خانه‎های بهداشت هستند.

ریاحی نوسازی خانه‎های بهداشت فرسوده را یکی از اولویت‎های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در سال جدید عنوان کرد و افزود: کل کشور به خصوص استان گلستان نسبت به نوسازی و بازسازی تمام خانه‎های بهداشت فرسوده اقدام خواهند کرد.

وی بیان داشت: اعتبارات لازم در قالب‎های استاندارد برای خانه‎های بهداشت استان گلستان پیش‎بینی شده است، لذا با تمهیداتی که از سوی مجلس و دولت در زمینه پرداختن به اولویت‎های مهم در حوزه سلامت شده باید منتظر تحولات خوب و شگرف در این راستا باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تصریح اینکه سال 92 سالی سخت در حوزه وزارت بهداشت بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با صبوری و نجابت مردم و تلاش همکاران به خوبی و صلابت این مرحله سپری شد و این امید را در دل مدیران و مردم ایجاد کرد تا سال بهتری را در حوزه بهداشت، درمان و سلامت شاهد باشیم.
انتهای پیام/83001/ب30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها