امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70143
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «جمیل مزهر»، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تاکید کرد که دیدار ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «جمیل مزهر»، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تاکید کرد که دیدار اخیر «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با «باراک اوباما»، رئیس جمهوری آمریکا تنها به سود اشغالگران اسرائیلی است.

مزهر افزود: بدون تردید چنین دیدارهایی بی‌فایده است، چون هدف آنها اعمال فشار بر رهبران فلسطینی جهت پذیرش چارچوب توافقی است که هدف آن نادیده گرفتن قضیه فلسطینی و حقوق و اصول و مبادی ما و در راس آنها حق بازگشت آوارگان فلسطینی است.

وی بر ضرورت کناره گیری فوری از مذاکرات تاکید و به شدت از ادامه آن توسط عباس انتقاد کرد و این اقدام محمود عباس را نادیده گرفتن و پشت کردن وی به خواسته‌ها و اجماع ملی فلسطینی است که ادامه مذاکرات را رد می‌کند.

مزهر خاطر نشان کرد که دولت آمریکا همچنان حمایت و جانبداری کاملی از اشغالگران صهیونیستی انجام می‌دهد و با تمام اقدامات آنها در ادامه تجاوزات و شهرک‌ سازی و یهودی سازی قدس و خلق واقعیت‌های جدید در سرزمین فلسطین همراهی می‌کند.

وی از نیروها و گردان‌های مقاومت فلسطینی خواست فشارهای خود بر تشکیلات جهت عقب نشینی فوری از مذاکرات سازش و تدوین استراتژی جدید به جای خط مشی بیهوده مذاکرات سازش و حل اختلافات فلسطینی و محول کردن پرونده فلسطین به سازمان ملل و محاکمه جنایتکاران صهیونیستی در دادگاه‌های بین المللی تاکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها