امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۲:۱۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 702
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 458
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، هنگامی که پدر آغوش خود را برای دختر جوان گشوده بود و دختر نیز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، هنگامی که پدر آغوش خود را برای دختر جوان گشوده بود و دختر نیز مشتاقانه به آغوش پدر می‌رفت، این صحنه اشک هر بیننده‌ای را جاری کرد.

ماجرا از این قرار بود که پدر مشهدی 13 سال قبل در شهرستان سیاهکل با زنی ازدواج کرد اما در هنگام بارداری با وی اختلاف پیدا کرد و دیگر توان ماندن در کنار همسرش را نداشت و راهی شهر خود شد.

این مرد مشهدی که هر بار قصد دیدار فرزندش را می‌کرد با تهدیدهای زن منصرف می‌شد. مرد در شهر خود ازدواج کرد و صاحب دو فرزند دختر شد اما گاهی یاد دختر بزرگش آرامش او را مشوش می‌کرد.

وی به امید اینکه زنش حتماً در سیاهکل ازدواج کرده و توان نگه‌داری از دخترش را دارد خود را سرگرم می‌کرد اما پس از سال‌ها با همسر و دو دخترش برای گردش به سیاهکل آمد و مخفیانه جویای فرزندش شد.

آشنایان به او گفتند که همسرش پس از مدتی با مرد معتادی ازدواج کرد و از او صاحب فرزند پسری شد و در خانه پیرزنی زندگی می‌کردند که پس از چندی آن مرد معتاد و پس از آن همسرش فوت کردند و دختر و پسر به تنهایی با پیرزن زندگی می‌کنند.

مرد مشهدی با شنیدن این ماجرا مشتاقانه سراغ خانه پیرزن را گرفت و دخترش را پس از 13 سال پیدا کرد. دختر که سال‌ها انتظار مهر پدری را می‌کشید با دیدن او به طرفش رفت و در آغوش او آرام گرفت.

دختر پس از گریه شوق و شکرگزاری از خداوند، از پدر می‌خواهد که او را دیگر تنها نگذارد. عوامل انتظامی که کمک حال این مرد بودند، روند قانونی تحویل دختر را آغاز کردند و با هماهنگی مقام قضایی دختر تحویل پدر شد.
انتهای پیام/2300/غ/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها