امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7020
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران باقری‌لنکرانی در جمع خبرنگاران گفت: حضور واقعی افراد در انتخابات ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامران باقری‌لنکرانی در جمع خبرنگاران گفت: حضور واقعی افراد در انتخابات زمانی به وجود می‌آید که همراه با برنامه و تمایز با دیگر سلایق باشد.

وی افزود: من معتقدم انتخابات آینده چندقطبی است در این انتخابات اصولگرایان سنتی، افرادی که در حاشیه دولت هستند، اصلاح‌طلبان، جریان کارگزاران سازندگی با تمایز از اصلاح طلبان و همچنین جریان‌های گفتمانی حضور دارند.

لنکرانی در ادامه گفت: حضور مشایی و هاشمی از این جهت که صراحتا خودشان به صحنه آمده‌اند می‌تواند قدم مثبتی باشد. فکر می‌کنم هر دو نفر باید در مورد برنامه‌هایشان بیشتر توضیح دهند. اینکه فردی بگوید بعدا شعار انتخاباتی‌ام را اعلام می‌کنم درست نیست.

وی در ادامه اظهار داشت: قطعا گفتمان انقلاب اسلامی در این انتخابات با یک پرچم‌دار حضور خواهد داشت. همچنین در شکل‌گیری دولت آینده انتخاب افراد باید بر مبنای توانمندی‌ها و شایستگی افراد باشد.

لنکرانی در پایان با اشاره به انتخاب اعضای دولت آینده خاطرنشان کرد: برای انتخاب اعضای دولت آینده می‌توانم بگویم بین دو تا سه نفر از دولت دهم حضور خواهند داشت و در این باره از داوودی، میرکاظمی، فتاح و جلیلی هم مشورت خواهیم گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها