امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7021
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 278
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید با اشاره به تسهیلات پیش بینی شده در زمینه  تامین پارکینگ در سطح شهر با توجه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جاوید با اشاره به تسهیلات پیش بینی شده در زمینه  تامین پارکینگ در سطح شهر با توجه به اجرای طرح تفصیلی جدید گفت : برای اراضی با وسعت 1000 متر مربع  و بیشتر طبق ضوابط بند یک مصوبه 436 کمیسیون ماده 5 امکان استفاده از تسهیلات تجاری توام با پارکینگ های طبقاتی فراهم شده است تا به این وسیله سرمایه گذاران به احداث این مجموعه ها تشویق شوند .

وی افزود : همچنین برای اراضی با وسعت  300متر مربع تا هزار متر مربع نیز ضوابطی برای احداث پارکینگ های طبقاتی محله ای در نظر گرفته شده که می توانند در قالب آن از یک واحد تجاری خدمات پشتیبان محله بهره مند شوند .

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در ادامه خاطر نشان کرد : در این راستا در طرح تفصیلی جدید ، برای اراضی با وسعت 50 مترمربع و بیشتر نیز امکان احداث پارکینگ طبقاتی مکانیزه فراهم شده است .

جاوید با تاکید بر اهمیت گسترش پارکینگ های عمومی در سطح شهر اظهار کرد : این تسهیلات به گونه ای پیش بینی شده است تا به تدریج کمک کند تا در آینده پارکینگ های طبقاتی و پارکینگ های رمپی از این نوع در سطح شهر گسترش یابد .

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها