امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70214
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، سه گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» و «جنبش آزادگان شام» و «ارتش مجاهدین» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، سه گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» و «جنبش آزادگان شام» و «ارتش مجاهدین» حملات سخت و گسترده‌ای را از سمت غربی حلب و در سه محور بنی زید – اللیرمون -  ضهرة عبد ربه انجام داده و مقر اطلاعات هوایی ارتش سوریه را هدف قرار دادند.

هدف این گروه‌های مسلح از این حمله فعال کردن مجدد جبهه حلب با هدف دست یافتن به مناطق امن این شهر و استان و جبران کردن یا به عبارت بهتر سرپوش نهادن بر شکست‌های اخیر گروه‌های مسلح در جنوب سوریه است.

در این راستا گزارش شده، گروه‌های تروریستی حمله گسترده و سختی را علیه مناطق غربی حلب و به طور مشخص کوی «الزهراء» از سه محور انجام دادند و از انواع سلاح‌ها از جمله سلاح‌های سنگین و توپ و خمپاره استفاده کردند که در مناطق مسکونی الزهراء و العزیزیه اصابت کرد و منجر به زخمی شدن چند شهروند سوری شد.

در این حمله همچنین گروه‌های مسلح کاخ دادگستری حلب را تصرف کرده و روی دیوارهای آن نوشتند: «در پاسخ به سقوط یبرود».

گروه‌های تروریستی روز گذشته نیز از طریق تونل‌هایی که کاخ دادگستری حلب حفر کرده بودند و بمبگذاری، آن را منفجر و بخش قابل توجهی از آن را تخریب کردند.

تصاویر

 

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها