امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70222
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره اولویت برنامه‌ای خود در سال آتی، ...

احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره اولویت برنامه‌ای خود در سال آتی، بیان داشت: در وهله نخست باید عنوان کنم که خداوند بزرگ را شاهد می‌گیرم که به هیچ وجه فردی و سلیقه‌ای فکر نکرده و تلاش در راستای انسجام و مشارکت بیشتر جامعه صنفی در تعیین سیاست گذاری‌ها وارتقاء جایگاه حرفه‌ای خود در مجامع امور صنفی و وزارت ارشاد و همسو کردن منافع فردی اعضاء با منافع جمعی و نهادینه کردن آن را در دستور کار خود خواهم داشت.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف این اتحادیه در سال آتی، حرکت پیشگام و پیشرو در جهت ایجاد  یک سازمان و یا یک فراکسیون حرفه‌ای صنعت چاپ که با درک نیازهای ارتباطی خود و برآوردهای کارشناسی و تخصصی راهی مؤثر برای نیل به جایگاه اصلی صنعت چاپ کشور جهت رونق کسب و کار کلیه فعالان حوزه صنعت چاپ کشور و مجرای مناسبی برای آموزش و افزایش سطح دانش و ارتقای حوزه صنعت چاپ کشور برای کلیه فعالان این حوزه، است.

ابوالحسنی ادامه داد: از دیگر اهداف اتحادیه لیتوگرافان تهران، تعیین راهکارهایی جهت حمایت واقعی بخش فعالان صنفی و تلاش برای گرفتن اعتبارات لازم و حمایت و گسترش کسب و کار عزیزان از وزارت ارشاد و دیگر متولیان این حوزه که مرحله اول آن در حال اجرا شدن بوده، است.

وی افزود: تلاش در راستای تغییرات و دستورالعمل‌ها و آئین نامه‌های نظام مالیاتی بر اساس عدالت وتشکیل کار گروه مربوطه و پیگیری آن و سامان‌دهی و برخورد قاطعانه با تمامی فعالان بدون پروانه و مجوزهای لازم که آسیب بسیار زیادی به این حوزه وارد کرده، از دیگر برنامه‌های بنده در سال آتی به شمار می‌روند.

رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران گفت: حضوری فعال و گسترده و تأثیرگذار در شرکت‌های نمایشگاهی حوزه صنعت چاپ کشور جهت تغییر وتحول و بازاری برای فروش عزیزان و ایجاد ارتباط با تمامی حوزه‌های صنعت چاپ داخل و خارج از کشور، از دیگر برنامه‌های این اتحادیه است.

وی اضافه کرد: ایجاد وتشکیل کارگاه‌های آموزشی برای بالا بردن دانش وسطح ارتقای علمی عزیزان فعال جوان این حوزه، حضوری فعال و قابل توجه در کلیه تصمیم سازی‌ها وتصمیم گیری‌ها در مجامع امور صنفی و در شورای سیاست‌گذاری وزرات ارشاد و تلاش در راستای ایجاد وحدت وهمدلی ویک سو نگری در جهت منافع همه عزیزان حوزه صنعت چاپ کشوراز دیگر برنامه‌های لازم الاجرای اتحایده لیتوگرافان تهران در سال 93 است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها