امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70238
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی جمشیدی رمان نویس طی یادداشتی که آن را در اختیار خبرگزاری پیروان ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی جمشیدی رمان نویس طی یادداشتی که آن را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد اینگونه پیرامون «دعوت از گونترگراس برای حضور در جشنواره شعر فجر» نوشت؛

«گونترگراس» نویسنده و شاعر آلمانی مدافع حقوق مظلومان و ستیزه‌گر با صهیونیسم فاسد به جشنواره شعر انقلاب (فجر) دعوت شده است! اگر با این فرض به سراغ سمت‌گیری‌ها برویم باید مدافع حقوق مظلومان، حامی عدالت و مدافع مستضعفان و این القاب مشابه راهم به آن اضافه کنیم!

جای تعجب دارد، صد البته اگر حرکتی ایجابی صورت گیرد جای تشکر هم دارد، اما جای تعجب اینجاست که در عالم خودمان این قدر دچار حسد و کوتاه بینی و دسته‌بندی و عدم رعایت حقوق دیگران هستیم و حالا به دنبال جنس خارجی! خوب می‌گردیم (اگر بحث آن شعر ضد اسرائیلی این حضرت است که در همان شعر هم به ایران تاخته است!!!)

ذوق‌زدگی و تفنن و حال خوب را می‌فهمم، اما مرغ همسایه قاز بودن و بلندپروازی هم حدی دارد... من نه از این دعوت استقبال می‌کنم نه حرکت سلبی می‌خواهم بکنم و نه کسی را شماتت می‌کنم، اما از دوستان می‌خواهم نیت هر حرکتی را بسنجند و با دید باز به سراغ این نوع بلندپروازی‌ها بروند.

این رمان نویس عالم دیگری دارد برای خودش ... قبول که حرکت ضدصهیونیستی هم دارد اما به ایران هم تاخته است... فراموش نکنیم... از خر مردم سواری گرفتن لذتی دارد، این را هم می‌دانم، اما فراموش نکنیم که شدنی نیست یا اگر شدنی باشد چندان معقول نیست!

امید که دلسوزانه حرف زده باشم و این خبر جزو دروغ‌های سیزده باشد...
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها