امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70240
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
عبدالعظیم فریدون، مسئول کار گروه کتاب کودک و نوجوان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس ...

عبدالعظیم فریدون، مسئول کار گروه کتاب کودک و نوجوان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره تعداد ناشران ثبت‌نام شده در سالن کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب، بیان داشت: ناشری نیست که استحقاق داشته باشد، اما به آن غرفه نداده باشیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم به زودی جانمایی ناشران کتاب کودک و نوجوان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز شود، همچنین ناشران به میزان کتاب‌های ارائه شده در نمایشگاه به آنها متراژ داده شده است.

فریدون ادامه داد: تاکنون حدود 300 ناشر کتاب کودک و نوجوان برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ثبت‌نام کرده‌اند که با تعداد الباقی ثبت‌نام نشده‌ها این تعداد به 316 ناشر خواهد رسید.

مسئول کارگروه کتاب کودک و نوجوان در پایان گفت: در بخش سالن کودک و نوجوان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حدود 27 هزار عنوان کتاب به مخاطبان این عرصه، ارائه خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها