امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70242
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات قرآنی نقش مهمی در تشویق افراد به حرکت در عرصه‌های مختلف ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات قرآنی نقش مهمی در تشویق افراد به حرکت در عرصه‌های مختلف قرآنی دارد بر همین اساس شبکه قرآن و معارف سیما به منظور ارتقای اطلاعات قرآنی جامعه و ترغیب افراد به انس بیشتر با مفاهیم قرآنی در نوروز سال 1393 که مقارن با ایام فاطمیه است اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «فردوس» کرده است.

بنا بر این گزارش، مسابقه «فردوس» تلفنی و در فضای گرافیکی ایرانی و اسلامی طراحی شده است که از اول فروردین‌ماه سال 1393 هر روز به مدت 30 دقیقه از ساعت 18 تا 18:30 بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، 70 درصد سؤالات مسابقه تلفنی «فردوس»در حوزه قرآن و معارف اسلامی و 30 درصد آنها اطلاعات عمومی است که علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه که برای نخستین بار با چنین طراحی و فضایی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود می‌توانند هر روز بیننده این شبکه تلویزیونی باشند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها