امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70258
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدمهدی عسگرپور مدیر عامل خانه سینما در آستانه سال نو برای  خانواده سینمای ایران آرزوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدمهدی عسگرپور مدیر عامل خانه سینما در آستانه سال نو برای  خانواده سینمای ایران آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.

وی در پیامی به همین مناسبت نوشت: سینمای ایران با تنی خسته و رنجور و زخم های پی در پی این سالها، در سال 92 بارقه‌ای از امید و شادی را تجربه کرد. ساده اندیشی است اگر فکر کنیم تمام آمال و آرزوهای سینماگران شروع مجدد فعالیتهای خانه شان بود که البته این موضوع تبدیل به نمادی برای فهمیدن نتیجه صبر و مداومت شده بود.

در ادامه این پیام می‌خوانیم: سینمای ایران تشنه فهمیده شدن است. فهمیده شدن از سوی کسانی که با نادیده‌گرفتن سرمایه های انسانی و توان منحصر به فرد نهفته در آن، با میزان الحراره خود حرارت روزمره آن را ملاک نظریه پردازیها می کنند و با ناتوانی در تجویز نوشدارو به نیش زدن می پردازند.

این پیام می‌افزاید: سینمای ایران برای بهتر شدن بیش از آنکه به حمایت مالی دولت نیازمند باشد، به درک شدن احتیاج دارد، به فضای آرام و منطقی، همدلی و خلاصه همه آن چیزهایی که چند سالی است از آن دریغ شده است.

عسگرپور در پایان پیام خود آورده است: امیدوارم سال پیش رو سال حضور جدی سینما و سینماگران ایرانی در ایجاد فضای پرشور و امیدی که لازمه این روزهای کشورمان است باشد. برای همه خانواده بزرگ سینمای ایران سربلندی و موفقیت آرزومندم.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها