امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70260
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از پیوستن «بهروز افخمی»، «محمدحسین جعفریان»، «حجت الاسلام زائری»، «فروز رجایی فر»، «فرشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از پیوستن «بهروز افخمی»، «محمدحسین جعفریان»، «حجت الاسلام زائری»، «فروز رجایی فر»، «فرشته روح‌افزا»، «ناصر فیض» و «محمدرضا طالقانی» به جمع کاروان «زائران صلح سوریه»، «ابوالقاسم طالبی» به این کاروان پیوست.

سیدسلیم غفوری، دبیر «اتحادیه بین‌المللی امت واحده» با اعلام این خبر، افزود: آقای ابولقاسم طالبی نیز علی‌رغم برنامه‌های فشرده‌ای که داشته، از این حرکت صلح‌طلبانه حمایت کرده و گفته است در این کاروان حضور پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه ماهیت حرکت بین المللی «زائران صلح»، اعلام همبستگی فعالان صلح بین‌المللی و فرهیختگان ایرانی با ملت سوریه است، هنرمندان کشور از طیف‌های مختلف برای حضور در هیئت ایرانی این حرکت اعلام آمادگی کرده‌اند و به مرور زمان امکان افزایش آن وجود دارد.

بنابر این گزارش، «اتحادیه بین المللی امت» واحده هم‌اکنون کمک‌های مردمی را از طرق مختلف از جمله کمک‌رسانی آنلاین به آدرس http://unified-ummah.com/payment.php و از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» ـ‌قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت‌ـ و شماره شبای این حساب جهت واریز اینترنتی 450180000000000202655270IR آغاز کرده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها