امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7027
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابراهیم اصغر‌زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز یکشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابراهیم اصغر‌زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز یکشنبه با حضور در راهروهای مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا شما به نفع آقای هاشمی کنار می‌کشید یا در عرصه می‌مانید اظهار داشت: باید ببینیم که آرایش سیاسی انتخابات چگونه پیش می‌رود؛ اولویت من منافع ملی است و در این منافع ملی فکر می‌کنم آمدن هاشمی به حال کشور مفید باشد ولی اینکه چگونه رقابت کنیم یا اینکه چگونه با هم همکاری کنیم منوط به مذاکره و ملاقاتی است که بنده و سایر اصلاح‌طلبان با وی خواهند داشت.

اصغرزاده در پاسخ به این سوال که یعنی هنوز معلوم نیست که به نفع هاشمی کنار بکشید گفت: بله همینطور است.

وی در پاسخ به سوال دیگری ادامه داد: صحنه سیاسی انتخابات در ایران هم بخش مثبت دارد و هم بخش منفی و هر کاندیدی دارای یک رای منفی است.

اصغرزاده گفت: من این موضوع را که می‌گویند هاشمی وضعش در انتخابات بد است را قبول ندارم؛ من مخالف این توهمات هستم که مثلا می‌گویند جامعه منتظر یک منجی است که کشور را نجات دهد ولی در اینکه آقای هاشمی صلاحیت‌ها و توانایی‌های این را دارد که کشور را از بحران‌ها عبور دهد به این موضوع اعتقاد دارم ولی اینکه هاشمی رای می‌آورد یا نه بستگی به آرایش سیاسی انتخابات و شعارهایی که وی انتخاب می‌کند و کمپینی که برای وی شکل می‌گیرد دارد.

وی تصریح کرد: اگر آقای هاشمی همان هاشمی دولت سازندگی باشد با همان رای منفی مواجه می‌شود اما در حال حاضر خاتمی و تیمش از وی حمایت می‌کنند.

اصغر‌زاده ادامه داد: من خیلی امیدوارم با هوشمندی که هاشمی دارد طوری خودش را بازسازی کند که چتر حمایت از وی فراتر از طبقات متوسط و گروه‌های سیاسی باشد.

اصغر‌زاده در خصوص احتمال رد صلاحیت هاشمی اظهار داشت: این موضوع امکان‌پذیر نیست؛ رد صلاحیت هاشمی کشور را با بحران مشروعیت مواجه می‌کند؛ وی در جایگاهی نیست که رد صلاحیت شود چرا که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است و البته این موضوع برای آقای خاتمی هم امکان‌پذیر نیست.

این کاندیدای انتخابات آینده ادامه داد: اتفاقی که در روزهای آینده می‌افتد این است که باید ببینیم هاشمی 92 چه پاسخ‌هایی برای پرسش‌های موجود به خصوص پرسش‌های اقتصادی دارد.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها