امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70294
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۴۷
تعداد بازدید: 107
فاطمه فدایی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه سه روز قبل سالروز تولد فرزند جوانم بود، اظهار داشت: پسرم تازه 20 سالش ...

فاطمه فدایی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه سه روز قبل سالروز تولد فرزند جوانم بود، اظهار داشت: پسرم تازه 20 سالش تمام شده است.

وی ادامه داد: دلمان برای رامین تنگ شده و امیدواریم

تا با تلاش‌های مسئولان به آغوش خانواده بازگردد.

مادر یکی از پنج مرزبان ربوده شده ایرانی خاطرنشان کرد: اکنون تمام کارمان توکل به خدا و دعا برای آزادی گروگان‌های ایرانی شده است.

به گفته مادر رامین حضرتی؛ رامین پسر سوم این خانواده ساکن در روستای سلاخ بجنورد است.

وی متذکر شد: ما مجموعاً پنج تا بچه دارم، که چهار تا پسر و یک دختر هستند.

به گزارش فارس، هفته گذشته قائم مقام وزیر کشور در پی تماس تلفنی قاسم جعفری، رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی که در منزل یکی از سربازان گروگان ایرانی حضور یافته بود، تأکید کرده بود: هر پنج مرزبان سالم هستند و برای آزادی پنج گروگان ایرانی به طور قطع نظام اسلامی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد.

حسینعلی امیری عنوان داشت: براساس اطلاعاتی که در دست داریم، تمام مرزبانان ایرانی گروگان گرفته شده در سلامت کامل به سر می‌برند.

وی با تأکید بر اینکه از تمام ظرفیت‌ها از طریق وزارت خارجه، اطلاعات و ... برای بازگرداندن این گروگان‌ها استفاده خواهیم کرد، بیان داشت: اکنون تلاش‌ها برای آزادی آنان همچنان ادامه دارد.

امیری یادآور شد: امیدوار هستیم تا این سربازان گروگان گرفته شده هرچه زودتر با تلاش‌هایی که انجام می‌شود رهایی یافته و به آغوش خانواده بازگردند.

یکی از پنج سرباز به گروگان گرفته شده با نام رامین حضرتی 20 ساله از روستای سلاخ شهرستان بجنورد است.

انتهای پیام/63002/ذ20

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها