امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70313
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ورود اولین کاروان از زائران نوجوان و جوان، مراسم افتتاحیه راهیان نور ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ورود اولین کاروان از زائران نوجوان و جوان، مراسم افتتاحیه راهیان نور خلیج فارس در استان هرمزگان رسما در اسکله موسوم به پشت شهر بندرعباس برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از فرماندهان و مسئولان منطقه یکم دریایی سپاه نیز شرکت داشتند، مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان سخنرانی کرد.
اولین کاروان شرکت کننده از زائران راهیان نور خلیج فارس که در این برنامه حضور داشتند، طی گشت دریایی در تنگه هرمز، با جنگ های دریایی و سختی های جهاد دریایی از زبان یکی از راویان نور آشنا شدند و به پرسش های آنان در موضوعات مختلف جنگ های دریایی سپاه در طول دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پاسخ داده شد.
گفتنی است بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، راهیان نور خلیج فارس در قالب کاروانهایی، تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ از اماکن و یادمان های پیش بینی شده در استان های خوزستان، بوشهر و هرمزگان دیدن خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها