امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70316
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین نشست جمعی از مدیران و کارکنان ستاد نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در سال 92در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین نشست جمعی از مدیران و کارکنان ستاد نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در سال 92در حضور حجت الاسلام عبدالنبی صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در ندسا برگزار شد.

حجت الاسلام صداقت طی سخنانی در این نشست، ضمن تقدیر از مجاهدت ها و تلاش های صورت گرفته از طرف عموم فرماندهان، مدیران و رزمندگان نیروی دریایی سپاه در بخش های مختلف رزمی، عملیاتی، اطلاعاتی، حفاظتی، فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، تبلیغی، آمادی، پشتیبانی، قرارگاهی و... در سال 92، در ادامه به مبانی اعتقادی اشاره کرد و گفت: ما در پرتو باورهای خود معتقدیم که ذره ای و لحظه ای از تلاش ها و مجاهدت ها از قلم محاسبه الهی نخواهد افتاد.
وی افزود: شرط توجه و لطف و عنایت خدا، نیت تقرب و کسب رضای الهی در همه این تلاش ها و مجاهدت ها است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: فلسفه خلقت، عبودیت و بندگی و طی مراحل کمال است و لذا در همه اعمال و رفتار باید به این هدف نهایی توجه کنیم.
وی افزود: مشکل و مسئله ای که بشر امروز با آن مواجه است، گمراهی است و این گاهی به صورت اشتباه گرفتن وسیله به جای هدف ظاهر می شود.

صداقت گفت: اشتباه برخی از ما انسان ها این است که گاهی وسیله و ابزار رسیدن به هدف را عین هدف تلقی می کنیم.
وی افزود: بر پایه مبانی اعتقادی، جنگ و جهاد و مبارزه و سایر تلاش ها، در راستای عبودیت و بندگی خدا ارزش پیدا می کند که این ها خود وسیله ای برای رسیدن به یک هدف غایی هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ندسا در بخش دیگری از سخنان خود به فلسفه وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از سنگین‌ترین و حساس ترین مسئولیت های سپاه در حوزه عقیدتی، فرهنگی و معنوی است.
وی افزود: این وظیفه و مسئولیت آن قدر مهم و سنگین هست که برای رساندن آن به سرمنزل مقصود، همه دلسوزان و مجموعه های تأثیرگذار باید دست به دست هم بدهند و همکاری همه بخش ها را طلب می کند.

صداقت در ادامه ضمن تبیین اهمیت و جایگاه پاسداری گفت: لطف و عنایت ویژه خدا در سایه اطاعت و عبودیت و مجاهدت مخلصانه و بیدریغ پاسداران، به مجموعه سپاه تعلق گرفته است و این یک موهبت است. وی افزود: بر این اساس، پاسداران ما الگوهای جامعه خود هستند و همه آحاد جامعه از منش و زندگی پاسداران توقع و انتظارات ویژه ای دارند.

صداقت با اشاره به در پیش بودن تعطیلات سال نو، خاطر نشان کرد: فرصت تعطیلات، مجال خوبی برای صله ارحام و دیدار با خویشان و نزدیکان است.

وی خطاب به پاسداران حاضر در این جلسه افزود: شما عزیزان وقتی در بطن جامعه و اطرافیان خود قرار می گیرید همگان به شما به عنوان یک الگو نگاه می کنند و لذا متوجه این امر باشید و همواره مبلغ و منادی ارزش های دینی و اعتقادی و انقلابی در جامعه باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها