امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70317
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حیدر رحیم‌پورازغدی طی یادداشتی به جذب سرمایه‌های خارجی پرداخت که متن آن در ذیل ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حیدر رحیم‌پورازغدی طی یادداشتی به جذب سرمایه‌های خارجی پرداخت که متن آن در ذیل می‌آید:

پیش از اظهارنظر می‌پرسم، کدام خارجی؟ کدام آمریکا؟ کدام شاهنشاه؟ خارجی‌ها که بزرگترین قرض‌دار جهان می‌باشد؛ کل اروپا را هم که فقر و گرسنگی و بیکاری گرفته است.

هر روزی بانکی ورشکست و درب‌های چند کارخانه بسته می‌شود و کارگران‌شان کارتن خواب می‌شوند لیکن جان سخنم اینها نیست بلکه در پی تشریح دیدگاه‌های کسانی می‌باشم که سه نسل دانش اقتصادی خود را از اروپا و آمریکا گرفته‌اند و برای قبول مسئولیت و خدمت به هموطنان به کشورشان ایران برگشته‌اند و می‌خواهند با روی خوش و شیرین زبانی‌ها غرب را فریب داده و سرمایه‌های آنان را برای تر و تازه کردن اقتصادمان به سوی ایران سرازیر کنند!!

نخستین پرسشم از این حضرات اینست که چرا کلان سرمایه داران غربی که هیچ دین و آیینی ندارند پس از بیداری مردم اروپا و آمریکا سرمایه‌هایشان را برداشتند به خاور دوری که به برکت کمونیزم مستکبران خود را قلع و قم کردند، بردند و مردم خود را بیکار و کارخانه‌های مردمی و صنایع کوچک را خاکستر نشین کردند؟!

پرسش دیگرم اینکه بر چه پایه‌ای استکبار جهانی و وال استریت سرمایه‌های خود را به ایرانی بیاورد که دشمنیش با این کشور تا آنجاست که برای فلج سازی ایران به کمال خود ایران را به بها ورشکست کران کارخانه‌های مردمی غرب و صنایع کوچکش ایران محاصره اقتصادی می‌کند؟!

نه، عزیزان غرب برای پیشبرد صنایع شما و رونق اقتصاد ایران در کشوری که او را بزرگترین دشمن خود می‌داند سرمایه گذاری نخواهد کرد، پس بیهوده خود را کوچک نکنید بلکه اگر بیاید به 2 دلیل خواهد آمد، هر چه در معادن فراوان و بی صاحب ما وجود دارد به یغما ببرید و دیگر اینکه با دست‌هایی که در ادارات ما دارد هر چه بیشتر از امروز کار صنعتگران هنرمند و بی صاحب ما را لحظه به لحظه با رقابت‌های خود بیشتر فلج کند.
ولا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
انتهعای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها