امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70328
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
حسین متاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوشهر اظهار داشت: آمادگی کامل برای میزبانی مطلوب از مسافران و ...

حسین متاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوشهر اظهار داشت: آمادگی کامل برای میزبانی مطلوب از مسافران و گردشگران را داریم و نظارت‌های در بخش‌های مختلف گردشگری به‌طور مستمر و بیشتر صورت می‌گیرد.

وی اظهار داشت: در روز سوم فروردین 93 نیز نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی مازندران در شهرستان نوشهر افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: در این دوره از نمایشگاه ملی صنایع دستی 26 استان کشور آثار صنایع دستی منطقه جغرافیایی و فرهنگی خود را در معرض دید گردشگران قرار می‌دهند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر خاطرنشان کرد: در ایام نوروز نمایشگاه دیگری که متناسب با ایام فاطمیه است در راستای اطلاع‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی در شش نقطه از حوزه شهرستان نوشهر پایگاه‌های اطلاع‌رسانی نوروزی دایر می‌شود تا گردشگران برای کسب اطلاعات دقیق از اماکن تفریحی و توریستی به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

وی درباره اسکان مسافران نوروزی بیان کرد: تعداد 6 هزار و 600 تخت ویلاهای استیجاری و نیز 25 مدرسه آماده اسکان دادن به گردشگران است و از این بابت هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

متاجی تاکید کرد: 6 هزار نسخه بروشور و کاتالوگ برای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان نوشهر چاپ و در اختیار است تا در ایام نوروز بین مسافران و گردشگران توزیع شود.

انتهای پیام‌/‌86019/ش30/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار