امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70330
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد حامد سجادی عصر امروز در آیین تجهیز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به خودروهای جدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد حامد سجادی عصر امروز در آیین تجهیز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به خودروهای جدید بیان داشت: امسال با شروع طرح ملی امداد و نجات حضور خودروهای نجات 100 درصد و خودرو آمبولانس 25 درصد افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: در تمام پایگاه‌های استان به همراه خودرو آمبولانس خودرو نجات هم مستقر می‌باشد و امید است که امسال شاهد حد اقل حوادث باشیم و یا در کم‌ترین زمان ممکن نیرو های عملیاتی در صحنه‌های حوادث حضور پیدا کنند.

به گفته سجادی طرح ملی امداد و نجات و سلامت مسافرین نوروزی در خراسان شمالی با استقرار 47 پایگاه امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافرین با بکار گیری 25 هزار نفر روز از امدادگران و اعضای جوانان هم اکنون در استان فعال و آماده ارائه خدمات امدادی و سلامت مسافرین نوروزی هستند.

وی همچنین درباره افزایش 11 خودرو به ناوگان امدادی هلال احمر خراسان شمالی هم توضیح داد: با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت  سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور این تعداد خودرو امدادی  شامل: چهار دستگاه آمبولانس و هفت دستگاه خودرو نجات به ناوگان امدادی هلال احمر خراسان شمالی افزوده شد.

سجادی بیان داشت: افزایش این تعداد خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تری به مسافرین و زائرین بارگاه ملکوتی علی بن موس الرضا(ع) انجام شده است.

وی اضافه کرد: امسال سعی شده است تا شرایط مطلوبی برای اعضا و ناوگان امدادی استان رقم بخورد.

وی همچنین حادثه‌خیز بودن استان را برشمرد و  اظهار داشت: با توجه به اینکه تنوع حوادث در استان خراسان شمالی بسیار است و استان جزء حادثه‌خیزترین استان‌های کشور محسوب می‌شود از این رو افزایش امکانات پشتیبانی برای امداد رسانی حوادث احتمالی ضرورت دارد.
انتهای پیام/63002/‌ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها