امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70334
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کامیاران کریم پیری عصر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران، اظهار داشت: در سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کامیاران کریم پیری عصر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران، اظهار داشت: در سال 92 تعداد پنج جلسه شورای اداری در این شهرستان برگزار شد.

وی گفت: آمار مسافران ورودی با این شهرستان در نوروز امسال با رشد 134 درصدی مواجه شد به گونه‌ای که پذیرای بیش از 157 هزار گردشگر در سطح شهرستان بودیم.

پیری تصریح کرد: 2 هزار و 500 نفر از تعداد مسافران ورودی به این شهرستان مقیم شدند.

وی افزود: کامیاران چون محل عبور مسافران بسیار زیادی از چهار سوی ایران است پس لزوم برخورد و استقبال و بدرقه مناسب و در شأن این شهرستان از سوی مردم و مسئولان ضروری است.

معاون فرماندار کامیاران با اشاره به اعلام آمادگی 9 کمیته ستاد نوروزی این شهرستان، اظهار داشت: این شهرستان در تمامی جنبه‌های مهمان‌نوازی آماده پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی است.

وی با اشاره به دومین جلسه شورای اداری که منتهی به موفقیت سیاسی به دست آمده در انتخابات شد، اضافه کرد: بحث طرح پدافند غیرعامل، تعیین حدود روستاها، تأمین روشنایی سطح شهر و نصب دوربین‌های مداربسته از مهم‌ترین موضوعات دومین جلسه شورای اداری در سال 92 در این شهرستان بود.

پیری با تأکید بر لزوم حفاظت از اراضی دولتی و ملی در این شهرستان، افزود: این بحث از مهم‌ترین و جدی‌ترین مباحث مطرح شده در سال‌جاری بود که لزوم همکاری ادارات را در حفاظت از اراضی ملی می‌طلبد.

معاون فرماندار کامیاران تحقق 140 درصدی زکات جمع‌آوری شده در سال 92 را موفق ارزیابی کرد و اظهار داشت: در سومین جلسه لزوم جدیت در مباحث ترویج فرهنگ زکات، ترویج تکریم حقوق شهروندی و حمایت از شوراهای شهر و روستا بررسی شد.

وی گفت: تعیین روز ملی طرح تکریم ارباب رجوع از مصوبات بسیار با ارزش جلسات سال 92 بود که با همکاری و استقبال ادارات همراه شد.

پیری در پایان گفت: خوشبختانه در تمامی مسائل ملی و مذهبی، مردم این شهرستان تکیه‌گاه مسئولان بوده و با حضور پرشور خود موجب دلگرمی مسئولان بوده‌اند.
انتهای پیام/79018/ک30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها