امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70337
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، قاسم قربانی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش جرایم در سال جاری اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، قاسم قربانی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش جرایم در سال جاری اظهار کرد: با اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها در سطح شهرستان تویسرکان وقوع جرایم در ماه‌های آخر سال 30 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: با عملیاتی شدن برنامه‌های امنیتی و ایجاد کمربندی توسط نیروی انتظامی در تویسرکان درصد جرایم خشن به صفر رسیده است.

فرمانده انتظامی تویسرکان با اشاره به کشف 23 هزار و 303 عدد مواد محترقه در سال گذشته گفت: در سال جاری نیز بیش از 36 هزار و 681 عدد مواد محترقه در سطح شهرستان کشف شده است.

وی با بیان اینکه اخیراً 13 کیلوگرم مواد آتش‌زای دست‌ساز در حال ساخت توسط نیروی انتظامی تویسرکان کشف شده است، خاطرنشان کرد: به منظور کاهش جرائم، آسیب‌های اجتماعی و افزایش مهارت مردم در پیشگیری از جرائم با همکاری نهادها و روحانیون تویسرکان 95 جلسه توجیهی در مدارس و مساجد به عنوان هدف اجتماعی و فرهنگی برگزار شده است.

قربانی، سیاست کاری نیروی انتظامی را مشارکت و انسجام درون سازمانی و تعامل سازنده با دستگاه‌های برون سازمانی در راستای ایجاد امنیت و رفاه اجتماعی دانست و بیان کرد: خوشبختانه این نهاد با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی امنیت و آرامش خوبی را در شهرستان برقرار کرده است.

وی افزود: تلاش کردیم با افزایش توان اجرایی و عملیاتی پلیس برای پاسخگویی بهنگام به تقاضاهای مردم،  ضریب امنیت را بالا برده و جرایم را کاهش دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی تویسرکان، اجرای طرح منسجم محله محوری با به کارگیری امکانات با حضور پلیس، حضور محسوس و نامحسوس پلیس در سطح شهرستان، برخورد قانونی با افراد هنجارشکن، استفاده از افسران مجرب و خوش بیان با مهارت‌های اجتماعی به منظور مدیریت و هدایت این برنامه را از دیگر اقدامات شب چهارشنبه سوری برشمرد.

وی، نقش اطلاع‌رسانی از تبعات ترقه‌بازی در چهارشنبه سوری به مردم را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: با آگاهی مردم به ویژه نسل جوان ما با عواقب کار از بروز بسیاری از اتفاقات پیشگیری خواهد شد.
انتهای پیام/89010/ذ30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها