امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70341
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
محمدولی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه در ایام تعطیلات ...

محمدولی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه در ایام تعطیلات شاهد 20 هزار نفر جمعیت شناور است، اظهار داشت: زحمات راه و شهرسازی برای تعریض محور سوادکوه قابل تقدیر است ولی هنگامی که خروجی خاصی ندارد به آن معنی است که کاری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه کم‌عرض بودن برخی از قسمت‌های محور سوادکوه سبب قیفی شدن ترافیک می‌شود، افزود: نیروهای ناجا و راهنمایی و رانندگی برای تعطیلات نوروز در نقاط مختلف محور سوادکوه و نقاط حادثه‌خیز حضور دارند.

وی از بازگشایی جاده‌های اضطراری برای انتقال بار ترافیکی ایام تعطیلات خبر داد و خاطرنشان کرد: قرارگاه نوروزی ناجا در سوادکوه راه‌اندازی شده است تا مردم دسترسی آسان به آن داشته باشند.

مرادی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های نیروی انتظامی در ایام تعطیلات برای تقویت قرارگاه نوروزی ناجا متمرکز می‌شود، تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع در اولویت فعالیت‌های ما قرار دارد.

انتهای پیام/86015/غ10/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها