امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70359
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر؛ این اداره کل طی اطلاعیه­ای از برگزاری جشنواره «هلال و رسانه» در اردیبهشت سال ۹۳ و ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر؛ این اداره کل طی اطلاعیه­ای از برگزاری جشنواره «هلال و رسانه» در اردیبهشت سال ۹۳ و همزمان با هفته هلال خبرداد.
وحید رحمتی، رئیس جشنواره هلال و رسانه در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره گفت: انعکاس بیشتر و موثرتر خدمات هلال احمر در رسانه­ها یکی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
رئیس جشنواره «هلال و رسانه» افزود: تولید آثار رسانه­ای قوی و در فضایی رقابتی نه تنها به تاثیرگذاری بیشتر این آثار در میان مخاطبان می انجامد بلکه باعث به وجود آمدن انگیزه بیشتر در اصحاب رسانه برای توجه ویژه به خدمات هلال احمر و تعامل با مخاطبان می‌شود.
رحمتی با اشاره به اینکه این جشنواره در ۳ بخش تصویری، رسانه های مکتوب و دیداری- شنیداری برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: آثاری که با محوریت فعالیت های جمعیت هلال احمر و از ابتدای سال ۹۲ تا پایان فروردین ۹۳ منتشر شده یا می­شوند می­توانند در این جشنواره شرکت کنند.
بنا بر این گزارش علاقه­مندان به شرکت در جشنواره هلال و رسانه می‌توانند بعد از مطالعه فراخوان شرکت در جشنواره، تنها یک اثر برای هر بخش و در مجموع ۳ اثر خود را برای شرکت در جشنواره حداکثر تا اول اردیبهشت ۹۳ به آدرس اینترنتی NEWS@RCS.IR  ارسال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار