امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۰:۴۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 704
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 500
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ارومیه کوروش ساکی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: طرح درمانی پزشک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ارومیه کوروش ساکی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: طرح درمانی پزشک خانواده در دو استان فارس و مازندران آغاز شده بود و در هفت استان دیگر شامل خوزستان، قزوین، یزد، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و خراسان شمالی کلید خورده که به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

وی بیان داشت: اعتبارات ویژه‌ای از سوی وزیر بهداشت برای این طرح تخصیص یافته و با توجه به زیرساخت‌ها و پتانسیل‌های موجود، آذربایجان غربی نیز از جمله استان‌های مجری این برنامه در کشور است و اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع می‌تواند گامی مهم در کاهش هزینه‌های درمانی باشد.

وی کل جامعه شهری را افراد زیرپوشش این طرح عنوان کرد و گفت: پیش از این طرح پزشک خانواده در مناطق روستایی اجرا شده و در این مرحله همه جمعیت شهری که عددی بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر خواهند بود، شامل برنامه پزشک خانواده هستند.

ساکی با بیان اینکه پزشکان زیادی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در صورت اعلام آمادگی بیمه‌های درمانی، طرح درمانی پزشک خانواده و نظام ارجاع به زودی اجرا می‌شود.
انتهای پیام/61012/ع20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها