امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70428
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۷
تعداد بازدید: 146
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: با آنکه هنوز گل‌های یاس شکوفه نداده‌اند؛ لحظه تحویل سال 1393 قبل و بعدش بوی یاس ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: با آنکه هنوز گل‌های یاس شکوفه نداده‌اند؛ لحظه تحویل سال 1393 قبل و بعدش بوی یاس می‌دهد و با نام یاس نبی، «فاطمه» سرور زنان عالم سلام‌الله علیها عجین است؛ او که حبیب خداوند «محمد مصطفی» صلی‌الله علیه و آله و سلّم او را پاره تن خود نامید و درباره او فرمود: هرکه فاطمه را بیازارد مرا آزرده و کسی که مرا بیازارد خداوند را آزرده است.

این روزها و ساعات برخلاف تمام توصیه‌های رسول گرامی اسلام مادر ما شیعیان را بسیار آزرده‌اند و پس از رحلت جانگذاز رسول رحمت و مهربانی به جای مرهم نهادن بر داغ دل زهرای مرضیه؛ عده‌ای رد فراغ پدرش بدون توجه به شأن و مقام او و همسرش علی(ع) زخم‌ها بر روح و جسم پاکش نهاده‌اند و داغی بر دل شیعه تا زمانی که خورشید در گردش است.

در ادامه، شما را به استماع تلاوت زیبای استاد مرحوم «شحات‌محمد انور» از سوره‌های مبارکه «انسان»، «قدر» و «کوثر» دعوت و ثواب آن را به روح نورانی فاطمه زهرا سلام‌الله علیها تقدیم می‌کنیم.
 

تلاوت سور مبارکه «انسان»، «قدر» و «کوثر» توسط «شحات‌محمد انور»


از اینجا دانلود کنید

انتهای پیام/ت  

    
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها