امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70431
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۷
تعداد بازدید: 107
علیرضا جوادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: ...

علیرضا جوادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در یک نگاه درازمدت بر اساس شرایط و مقتضیات کشور و جهان نامی را در آغاز هر سال بر می‌گزینند و در واقع خط مشی‌ سال کشور را از این طریق تبیین می‌کنند.

وی ابتدا به بخش اقتصاد از نامگذاری سال 93 پرداخت و گفت: این بخش از نامگذاری امسال در حقیقت ادامه روند نامگذاری‌های معظم‌له در سال‌های گذشته در حوزه اقتصاد و تأکید ایشان نسبت به تقویت این عرصه است.

فرماندار کاشان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و تصویب آن در سال 92 بیان داشت: تحقق «اقتصاد مقاومتی»نمونه عینی کاربرد مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد است که باید عملیاتی شود.

جوادی سپس با یادآوری ابراز نگرانی‌های مطرح شده در حوزه فرهنگ در اجلاس خبرگان رهبری و همچنین هشدار مقام معظم رهبری در این زمینه در دیدار با شرکت‌کنندگان این اجلاس در سال گذشته عنوان کرد: باید حساسیت‌های عرصه فرهنگ را جدی گرفت و البته این امر تنها مسئولیت دولت نیست به عبارت دیگر حراست از عرصه فرهنگ یک عزم ملی می‌خواهد و باید همه مردم در کنار مسئولان نسبت به این وظیفه اهتمام لازم را داشته باشند.

جوادی تأکید کرد: باید با مدیریت جهادی با جهت‌دهی به استعدادها، ظرفیت‌ها و توانایی‌ها پایه‌های فرهنگ ناب محمدی و انقلاب ولایتی در جامعه مستحکم‌تر شود.

وی حیات انقلاب را در گرو حفظ آرمان‌های اسلامی و فرهنگ دینی دانست و تصریح کرد: انتظار می‌رود به برکت این ایام که مقارن با ایام فاطمیه است بتوان در راستای عملیاتی کردن منویات و پیام مقام معظم رهبری گام‌های اساسی برداشته شود.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تشکیل 15 کمیته در ستاد هماهنگی سفرهای شهرستان کاشان به منظور ارائه خدمات به میهمانان و گردشگران نوروزی، از شهروندان و میهمانان نوروزی درخواست کرد تا حرمت و قداست ایام متعلق به بانوی دو عالم را حفظ کنند.

انتهای پیام/2406/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها