امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70436
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۷
تعداد بازدید: 90
حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با تبریک سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: مقام معظم ...

حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با تبریک سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بهتر از همه مشکلات کشور را می‌دانند و برای این مشکلات نسخه خاص خود را دارند.

وی با قدردانی از رهبری معظم انقلاب به دلیل بیان مشکلات اصلی کشور در همین ابتدای سال، ابراز داشت: امروز همه در دولت و مجلس با این فرمایش رهبری بهانه‌بر شدیم.

این نماینده مردم در مجلس به بحث فرهنگ و مشکلات این حوزه اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در طول یک ماه اخیر دو بار نسبت به مشکلات فرهنگی کشور تذکر و هشدار داده‌اند و اکنون با فرمان نوروزی جدید حجت را بر همه از نمایندگان تا مسئولان کشوری تمام کردند.

بزرگواری تصریح کرد: من این مشکلات را زاییده کم‌کاری دولت و مجلس می‌دانم و معتقدم که هر دو قوه به وظایف خود در ابعاد مختلف به خصوص در قضیه فرهنگ به درستی عمل نکردند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی و چرام و لنده در مجلس گفت: در مجلس هم لابی‌گری‌ها تاکنون اجازه نداده به وظایف قانونی و ملی خود در ابعاد مختلف اقتصادی و فرهنگی عمل کنیم که من بخش عمده‌ای از آن را محصول کمک‌کاری هیئت رئیسه می‌دانم.

بزرگواری افزود: باید در دو سال باقی مانده از عمر مجلس اقدامی اساسی برای رفع مشکلات حوزه‌های مختلف از جمله در ابعاد فرهنگی شود که به همین منظور لازم است ملاحظات را کنار بگذاریم.

انتهای پیام/2571/ب20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها