امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7044
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: ما بارها گفته‌ایم که از تصمیم جامعتین تبعیت می‌کنیم و اکنون یک گام به این تصمیم نزدیک شده‌ایم.

وی تصریح کرد: ان‌شاءالله اصولگرایان به عنوان اصلی‌ترین ضلع رقابت در انتخابات آینده با راهنمایی و هدایت جامعتین با یک نامزد به صحنه رقابت می‌آیند و حزب موتلفه اسلامی این گزینه را تبلیغ می‌کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: حزب در آستانه پنجاهمین سالگرد تأسیس خود تصمیم به معرفی نامزد ریاست جمهوری گرفت و پس از بررسی شاخص‌های لازم و نیاز امروز کشور که سر و سامان دادن به امور اقتصادی در جهت آفرینش حماسه اقتصادی بود، به معرفی آقای آل‌اسحاق به عنوان نامزد ریاست جمهوری یازدهم مبادرت کرد و در جبهه پیروان خط امام و رهبری هم این تصمیم به تصویب رسید و ائتلاف پنج نفر از نامزدهای ریاست جمهوری که سه نفر آن از طرف جبهه پیروان خط امام و رهبری انتخاب شده بودند، شکل گرفت.

حبیبی ادامه داد: این ائتلاف پنج نفره به این تصمیم رسیدند که برای رسیدن به نامزد واحد، حکمیت برخی از بزرگان جریان اصولگرایی را تمکین کنند. عدم ثبت‌نام آقای آل‌اسحاق در همین چارچوب صورت گرفت و حزب موتلفه اسلامی و نامزدش به احترام این فرآیند از نام‌نویسی نامزد مختص حزب منصرف شدند.

وی ضمن تشکر از آل‌اسحاق به دلیل پذیرش دعوت حزب موتلفه و احترام به خرد جمعی اصولگرایان درباره وحدت و در نتیجه ثبت‌نام نکردن در انتخابات، خاطرنشان کرد: برای اعلام حمایت از نامزد مطلوب اصولگرایان، منتظر اعلام نظر شورای نگهبان خواهیم ماند.

حبیبی با بیان اینکه «گام‌های بعدی حزب موتلفه اسلامی در جهت افزایش وحدت اصولگرایان خواهد بود»، در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار معلمان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات آینده، انتخابات فوق‌العاده حساسی است. گرگهای جهانی دهان باز کرده‌اند تا به ملت ایران آسیب بزنند. آنها از تهدید نظامی، تهدید اقتصادی و اخلال در روابط دیپلماتیک ایران و جهان خسته شده‌اند. آنها می‌خواهند خستگی خود را در انتخابات با تحمیل یک جنگ نرم دیگر شبیه آنچه در انتخابات 88 افتاد، جبران کنند. به همین دلیل مقام معظم رهبری ادامه مسیر پرشتاب پیشرفت کشور را نیازمند دو حماسه می‌دانند؛ اول، حماسه سیاسی که مهمترین فراز آن در انتخابات 92 اتفاق خواهد افتاد و دوم، حماسه اقتصادی که باید همه برای ساماندهی تولید ملی و مقابله با توطئه‌های دشمن به صحنه بیایند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه "بازی با قیمت‌ها و ناراضی کردن مردم در دستور کار دشمن است"، تصریح کرد: دشمن را باید در همه لایه‌ها شناسایی و با آن مقابله کرد.

وی با اشاره به الزامات خلق حماسه سیاسی در انتخابات آینده گفت: پایبندی نهادهای مجری، ناظر و نیز داوطلبان به رعایت قانون بدون کم و کاست از الزامات مهم خلق حماسه سیاسی است. هرکس در هر مرتبت بخواهد از قانون تخطی کند باید مردم بدانند او در خط دشمن و در مقابله با خلق حماسه سیاسی عمل می‌کند. نتیجه این حماسه سیاسی، افزایش اقتدار ملی و نیز بسط امنیت ملی در همه سطوح و تضمین پیشرفت کشور است و این سه مقوله را هیچگاه نباید فراموش کرد.

حبیبی با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد: اهمیت انتخابات ریاست جمهوری ما را نباید از اهمیت انتخابات شوراها غافل کند. اصولگرایان باید در این امر مهم متمرکز شوند.

این فعال اصولگرا در بخش دیگری به اعتراض حوزه‌های علمیه به جنایات تکفیری‌ها در سوریه و نیز اعتراض مردم پس از اقامه نماز جمعه اشاره کرد و افزود: نبش قبر حجربن عدی که از صحابه بزرگ رسول گرامی اسلام است، موجی از نفرت در ایران و جهان اسلام پدید آورد. جریان وهابیت یک جریان خطرناک در دنیای اسلام است که کیان دین را مورد تهدید قرار داده است. آنها به نوکری آمریکا و دستور گرفتن از سیا و موساد افتخار می‌کنند اما تکریم مسلمانان از صحابه بزرگ پیامبر(ص) را برنمی‌تابند.

حبیبی افزود: این رسواترین حرکت نفاق‌آلود در جهان اسلام است. دنیای اهل سنت بویژه علمای آنها باید در برابر این جریان بایستد. اگر شیعیان در برابر بهائیت نمی‌ایستادند، امروز بهائیت همان خطری که وهابیت اسلام را تهدید می‌کرد، بلای جان مسلمانان شده بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه، حمله رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد و گفت: یک مشت ابله در تل‌آویو نشسته‌اند و با آتش بازی می‌کنند. آنها نمی‌دانند میلیونها انسان در جهان اسلام دست به ماشه در پی این هستند که فرصت پیدا کنند تا جواب شرارت‌های رژیم صهیونیستی را بدهند. حمله به سوریه این فرصت را مهیا کرده است.

وی همچنین با تجلیل از مواضع سیدحسن نصرالله اظهار کرد: وقتی سیدحسن نصرالله رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کند، یک بلوف نیست و به زودی اسرائیلی‌ها ضرب شست مسلمانان را خواهند دید.

حبیبی با بیان اینکه "مردم سوریه در مقابله با تروریستها توفیقات خوبی داشته‌اند"، اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی ایجاد تنفس برای تروریستها برای ادامه شرارت در این کشور است. همزبانی و همگامی تروریستها با رژیم صهیونیستی یک داغ ننگ بر پیشانی دولتهایی است که از تروریستها حمایت می‌کنند.

این فعال سیاسی در پایان، عقب‌نشینی آمریکا پس از تهدید بشار اسد و سیدحسن نصرالله مبنی بر پذیرش توافقنامه ژنو را یک فریب دانست و گفت: ارسال اسلحه از طریق آمریکا به تروریستها یک لحظه قطع نشده است. هر وقت آمریکایی‌ها در سوریه کم می‌آورند، می‌روند سراغ توافقنامه ژنو. اگر آنها می‌خواستند به توافقنامه ژنو عمل کنند تا حد رسوایی، از تروریست‌ها حمایت نمی‌کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها