امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70472
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین سید یاسر موسوی که در تحلیل نامگذاری سال 93 توسط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین سید یاسر موسوی که در تحلیل نامگذاری سال 93 توسط رهبر معظم انقلاب در نخستین جمعه سال 93 قبل از خطبه‌های نماز جمعه ورامین سخن می‌گفت به دشمنی‌های دشمنان با نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی هشت سال در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستاد و سرزمین را به دشمن نسپرد، نه با اسلحه و سلاح که حتی سیم خاردار هم به ما نمی‌فروختند، خیر، با روحیه جهادی و اهل بیتی نگذاشتیم حتی یک وجب از خاکمان به دست دشمن بیفتد.

بازرس شجره طیبه صالحین کل کشور اظهار داشت: دشمن در جنگ به طور دائم انواع سلاح‌های جنگی را به صدام می‌دادند غافل از اینکه صدامی که ادعا می‌کرد یک روزه تهران را اشغال می‌کند به دلیل نشناختن روحیه شهادت‌طلبی و عشق به اهل بیت مردم ایران قریب به دو ماه پشت دروازه‌های خرمشهر ایستاد.

استاد دانشگاه‌های شهید مطهری و حضرت زینب (س) بیان کرد: صدام نتوانست با این روحیه و غیرت مردم ما را بشناسد، «یا زهرا سلام الله» رمز پیروزی و مقاومت ملت ایران بود و همین بود که دشمن دید نمی‌تواند هجوم بیاورد و پیروزی کسب کند و حالا صحنه جنگ را عوض کرد و جنگ سخت پرهزینه و تلفات را به جنگ نرم تبدیل کرد.

وی اضافه کرد: دشمن در جنگ نرم هزینه کمتری پرداخت می‌کند، تلفات کمتری هم دارد.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان این که اقتصاد و فرهنگ دو سلاح عمده دشمن در جنگ نرم علیه ایران اسلامی است گفت: به همین دلیل امسال مقام معظم رهبری این دو سلاح را به عنوان شعار سال مطرح کردند، امسال سال اقتصاد و فرهنگ است، دو سلاح برنده‌ای که دشمن دست روی آن گذاشته است.

وی گفت: دشمن می‌خواهد اولا جوان ایرانی را از لحاظ فرهنگی به یک جوان بی‌هویت غربزده تبدیل کند، دشمن یک جوان را به جای این که بکشد بی‌اعتقاد می کند، کشور ایران را یک کشور بی‌اعتقاد مثل عربستان می‌کند که پرده‌دار کعبه باشد اما با رییس جمهور آمریکا رقص شمشیر کند و از اسراییل حمایت کند.

بازرس شجره طیبه صالحین سپاه کل کشور افزود: دشمن می‌خواهد جوان ما در شناختن شیطان با مشکل مواجه شود که هر کار شیطانی که می‌خواهد بکند در فالب دین انجام دهد، یک سری از افراد ساده هم همین حرف را می‌زنند، می‌گویند ما نماز خودمان را می خوانیم، روزه می گیریم اما به تونس و مصر و سوریه و لبنان و فلسطین کاری نداریم، اما نمی‌دانند در فروع دین ما یک بحث تولی داریم و یک بحث کنار آن به نام تبری.

وی افزود: برخی می‌گویند زیارت عاشورا را می‌خوانیم 100 تا سلام به امام حسین(ع) می‌دهیم اما 100 تا لعن نمی‌فرستیم، دین که نصفه نمی‌شود، همه تلاش دشمن این است که مردم بروند به سراغ نماز و روزه و به مسایل سیاسی کاری نداشته باشد.

امام جماعت مسجد سجاد (ع) ورامین گفت: دشمن می‌خواهد فرهنگ ما را ضایع گرداند و اقتصاد ما را هجمه‌پذیر نماید، تحریم ها و فرهنگ مصرف‌گرایی را کنار یکدیگر می‌گذارند تا جوانان سراغ کشورهای بیگانه بروند تا هرچه آنها می‌گویند انجام دهد تا تحریم نشوند، رهبری فرمودند اقتصاد باید مقاومتی باشد،این کار دولت به تنهایی هم نیست، عزم ملی می‌خواهد، اصلاح الگوی مصرف با ما است، این اسراف‌ها در ختم‌ها و مناسبت‌ها و عروسی‌ها با ما است.

آقای آیت‌الله؛ چرا هر زمان شما رای نمی آورید انتخابات خدشه‌دار است

این استاد دانشگاه در پایان اظهار داشت: یک مطلب عرض کنم که اولین مطلب بیان شده رهبری در سخنرانی امروز بود، رهبری فرمودند در سال گذشته حماسه سیاسی در انتخابات و راهپیمایی اتفاق افتاد، ایشان فرمودند هرکس تمامی انتخابات برگزار شده را زیر سوال ببرد نا‌سپاسی است.

وی بیان داشت: به همین بهانه حرف من به آن آقای آیت‌الله خاص این است که چرا هر وقت شما در انتخابات رای نمی‌آورید انتخابات خدشه‌دار است، اگر بخواهید باز هم آب به آسیاب دشمن بریزید و پرچم پاره فتنه 88 را بالا ببرید وارثان قیام 15 خرداد و ملت غیور ایران ساکت نخواهند نشست.
انتهای پیام/2462/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار