امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70474
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به‌ نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط رهبر معظم انقلاب، بیان داشت: نام‌گذاری هوشمندانه مقام معظم رهبری باید توسط مردم و مسئولان جدی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه رهبر فرزانه انقلاب بر دو مقوله اقتصاد و فرهنگ تاکید داشتند، ادامه داد: ارتقای سطح فرهنگ جامعه بی‌شک موجب رشد، ترقی و بالندگی خواهد شد.

امام جمعه موقت کرمانشاه با تاکید بر اینکه نام‌گذاری سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری همواره با توجه به مقوله اقتصاد بوده، گفت: معظم‌له همواره توطئه‌های دشمنان در زمینه اقتصادی علیه ملت ایران را شناسایی کرده‌اند.

وی صرفه‌جویی، درست مصرف کردن، پرهیز از تجملات و زیاده‌روی، برنامه‌ریزی برای اقتصاد خانواده و مصرف کالاهای داخلی را از جمله مهم‌ترین نکاتی بیان کرد که افراد جامعه باید بدان توجه ویژه داشته باشند.

این مسئول با تاکید بر خوداتکایی و تکیه بر توان داخلی برای ناکام ماندن دشمنان در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود، تصریح کرد: در سیره انبیای الهی و بزرگان همواره صرفه‌جویی و استفاده صحیح از نعمت‌های الهی وجود دارد.

حجتی در پایان ابراز داشت: حضرت زهرا (س) مسائلی را بیان فرمودند که محکم‌کننده بنیان دین اسلام بود و چهار فرزند تربیت کردند که الگوی بشریت قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام/2700/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار