امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70488
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سعید حسینی با بیان این مطلب، اظهار داشت: در هر شهر یک شعبه به عنوان ستاد ارائه خدمات دفترچه‌های ...

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سعید حسینی با بیان این مطلب، اظهار داشت: در هر شهر یک شعبه به عنوان ستاد ارائه خدمات دفترچه‌های درمانی در ایام تعطیلات انتخاب شده و بیمه‌شدگان می‌توانند برای صدور، تجدید و تأمین اعتبار دفترچه‌های درمانی تأمین‌اجتماعی به این شعب مراجعه کنند.
وی گفت: در شهرهایی که یک شعبه تأمین‌اجتماعی وجود دارد، بیمه‌شدگان به همان شعبه می‌توانند مراجعه کنند، اما در شهرهای دیگر شعبه‌ای را برای این منظور در نظر گرفته‌ایم که آماده ارائه خدمات به بیمه‌شدگان در ایام تعطیل هستند.
مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: ضمن آرزوی سلامتی برای عموم مردم و تمامی بیمه‌شدگان، خدمات دفترچه درمانی هر ساله در ایام عید به منظور رفاه حال بیمه‌شدگان در شعب سراسر کشور ارائه می‌شود و امسال نیز مانند سنوات گذشته آماده ارائه خدمات به بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی هستیم.
لازم به ذکر است، در شهرهایی که بیش از یک شعبه تأمین‌اجتماعی وجود دارد، آدرس شعبه طی یک فایل به پیوست این خبر در اختیار بیمه‌شدگان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار