امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70492
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 91
غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قزوین اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای ...

غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قزوین اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی استان قزوین قسمتی ابری در پاره‌ای مناطق با رشد ابر و گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

وی بیان کرد: از ساعت 12 شنبه دوم فروردین ماه 93 لغایت ساعت 12 روز بعد نیز وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری در اواخر وقت با افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و در پاره‌ای مناطق بارش باران و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از ساعت 12 یک شنبه سوم فروردین ماه سال 93 تا ظهر چهارمین روز از سال جدید نیز وضعیت جوی استان قزوین کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و در شهرهای شمالی استان ابری گاهی همراه با بارش برف و باران و مه‌آلود پیش‌بینی می‌شود.

فلاح در خصوص درجه حرارت و میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان قزوین طی 24 ساعت گذشته ادامه داد: کوهین با دمای هوای منفی 1 درجه سانتی‌گراد سردترین و شهرهای قزوین، تاکستان و آبیک با دمای هوای 18 درجه سانتی‌گراد بالای صفر از گرم‌ترین شهرهای استان قزوین بود.

وی تصریح کرد: دمای هوای قزوین نیز در 24 ساعت گذشته بین 1 تا 18 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بوده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین ادامه داد: دمای هوای امروز قزوین با 71 درصد رطوبت بین 1 تا 17 درجه سانتی گراد در نوسان است و این دما فردا تا چهار درجه کاهش می‌یابد.
انتهای پیام/2667/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها