امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70494
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
محمدرضا شیرغلامی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یزد اظهار داشت: با ورود سامانه‌های ناپایدار و ضعیف بارشی به ...

محمدرضا شیرغلامی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یزد اظهار داشت: با ورود سامانه‌های ناپایدار و ضعیف بارشی به استان یزد در برخی از نقاط استان به ویژه مناطق شمالی استان شاهد بارش‌های پراکنده خواهیم بود.

وی ادامه داد: از عصر امروز نیز در بیشتر نقاط استان یزد شاهد تغییر وضعیت جوی استان به هوایی ابری تا نیمه‌ابری خواهیم بود که در برخی نقاط رعد و برق را نیز به همراه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی یزد همچنین با پیش‌بینی وزش باد شدید و گرد و خاک برای استان گفت: این وزش باد باران‌های پراکنده و محدودی را در برخی نقاط به همراه دارد که سطحی و گذرا خواهد بود.

وی در خصوص میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان طی 24 ساعت گذشته گفت: در روز گذشته در مناطق نیمه‌شمالی استان شامل اردکان، میبد، اشکذر و یزد بارش رگباری همراه با کاهش دما و وزش باد را در استان داشتیم.

شیرغلامی میزان بارش‌ها را به ترتیب در ایستگاه‌های مزرعه نو اردکان 16 میلی‌متر، اشمیز چهار میلی‌متر، عقدا 3.3 میلی‌متر و میبد 1.3 میلی‌متر عنوان کرد.

وی در ادامه ورود سامانه بارشی به استان را پیش‌بینی کرد و از بارش نخستین باران بهاری در روز دوم فروردین ماه خبر داد.

کارشناس هواشناسی استان یزد افزود: این بارش‌ها همراه با رعد و برق در برخی نقاط از استان به صورت رگباری خواهد بود که وزش باد را نیز در برخی نقاط در پی خواهیم داشت.

شیرغلامی همچنین از کاهش دما در روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد و بیان داشت: با نفوذ توده هوای سرد از سمت شمالی استان دمای استان یزد به دو تا سه درجه بالای صفر کاهش می‌یابد.
انتهای پیام/2464/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها