امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7050
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 131
غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به گزارش ...

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به گزارش دولت از تغییرات صورت گرفته در لایحه بودجه 92 کشور اظهار داشت: دولت به دنبال تغییرات صورت گرفته در  بندهایی غیردرآمدی برخی از ردیف‌های لایحه بودجه 92 که از سوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی صورت گرفته بود، گزارشی را به شورای نگهبان ارسال کرده است.

وی افزود: این تغییرات در ارتباط با عرضه اوراق‌های مشارکت بود که مجلس در راستای شفاف‌سازی در قانون بودجه آن را ایجاد کرده است.

سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس خاطرنشان کرد: در نتیجه جلسه‌ای که شورای نگهبان در این ارتباط برگزار کرد، اعلام شد که کار مجلس در رسیدگی به لایحه بودجه 92 در چارچوب قانون بوده و کمیسیون تلفیق غیرقانونی عمل نکرده است و با قانون مغایرتی ندارد.

کاتب در پایان یادآور شد: این تغییرات از دیدگاه دولت شاکله بودجه را به هم می‌ریزد، اما از نظر دیدگاه مجلس اینگونه نیست و تنها در راستای شفاف‌سازی‌ هر چه بیشتر صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها