امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70504
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی مجموعه جهانی تخت جمشید، محمد کربلایی در بازدید از مجموعه آثار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی مجموعه جهانی تخت جمشید، محمد کربلایی در بازدید از مجموعه آثار تاریخی پارسه پاسارگاد، وضعیت حفاظت از مجموعه جهانی تخت جمشید را مطلوب دانست و با ارائه پیشنهاداتی درباره حفظ و نگهداری آثار تاریخی اظهار داشت: در حوزه صیانت و حفاظت از آثار تاریخی، اگرچه با ایده‌آل فاصله داریم اما وضعیت مجموعه تخت جمشید و سایت پارسه پاسارگاد رضایت‌بخش است.

در این بازدید مدیریت مجموعه تخت جمشید، فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس و همچنین فرمانده یگان حفاظت مجموعه جهانی تخت جمشید و میراث فرهنگی شهرستان مرودشت، با ارائه توضیحاتی در مورد عملکرد یگان حفاظت و مراقبان آثار مجموعه پارسه پاسارگاد، به تشریح چالش‌ها و ظرفیت‌های موجود در حوزه حفاظت و صیانت از مجموعه جهانی تخت جمشید پرداختند.

در پایان این بازدید، فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور با قدردانی از تلاش مراقبان آثار، آمادگی هرچه بیشتر نیروهای یگان حفاظت مجموعه تخت جمشید را در راستای حفاظت و صیانت از آثار و استقبال خوب از مسافران نوروزی خواستار شد.
انتهای پیام/2448/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها