امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70507
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‏‌آباد، به مناسبت تحویل سال نو، شب گذشته سفره هفت سین در محل مسجد حضرت فاطمه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‏‌آباد، به مناسبت تحویل سال نو، شب گذشته سفره هفت سین در محل مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) چیده شد و راس ساعت تحویل سال همزمان با ساعت ایران، سفیر ایران در عشق‏‌آباد طی سخنانی کوتاهی به مناسبت سال جدید به حضار تبریک گفت.

شرکت کنندگان در این مراسم با خواندن دعای کمیل حرمت و مناسبت ایام فاطمیه را نیز گرامی‌داشتند.

«رسوم اسماعیل زاده» رایزن فرهنگی سفارت ایران در عشق‏‌آباد نیز در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ترکمنستان در حاشیه این مراسم اظهار داشت که با توجه به عید نوروز امسال مصادف با ایام فاطمیه‌است برخی برنامه‏‌های گسترده به مناسبت نوروز که به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در ترکمنستان اجرا می‏‌شد نیز امسال اجرا نمی‌شود.

وی گفت: به همین دلیل نیز به مناسبت تحویل سال سفره هفت سین در چند محل از جمله در محل ورودی ساختمان رایزنی فرهنگی ایران در عشق‏‌آباد، در محل مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) و نیز مسجد حضرت امام رضا(ع) در پایتخت کشور ترکمنستان چیده شده است و به این ترتیب بر طبق سنت دیرین به استقبال سال نو رفتیم.


 انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها