امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۰۲:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70529
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسلم رجبی بعد از ظهر امروز در محل ستاد سفر شهرستان ساری در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسلم رجبی بعد از ظهر امروز در محل ستاد سفر شهرستان ساری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان ساری ابلاغ کردیم که تورهای استان‌گردی را در دستور کار خود قرار دهند.

دبیر ستاد سفر شهرستان ساری با اشاره به برگزاری برنامه فرهنگی در خانه کلبادی که از 15 اسفند سال گذشته شروع شده و تا 15 فروردین امسال ادامه دارد، گفت: مراسم سال تحویل را هم در این مرکز برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ شکایتی برای افزایش نرخ، گزارش نشده است، تصریح کرد: در صورت گزارش شکایت، به سرعت رسیدگی می‌کنیم.

رجبی با اشاره به اینکه در موزه کلبادی شهر ساری برنامه کشیک گذاشتیم و آماده خدمت‌رسانی به مسافران هستیم، ادامه داد: مجموعه فرح‌آباد ساری هم آماده پذیرایی از مسافران است.

وی با بیان اینکه بعد از سال‌ها، نمایشگاه ملی صنایع‌ دستی و سوغات نوروزی مازندران در مجتمع تجاری ایرانیان در شهر ساری با ظرفیت 250 غرفه دائر شده است، افزود: صنعت‌گران مازندران، اصفهان، البرز، گلستان، قزوین، زنجان و... در این نمایشگاه حضور دارند.
انتهای پیام/86007/ط10
برچسب ها:
آخرین اخبار