امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70536
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از واحد خبر ستاد اجرایی خدمات سفر استان قم، مرتضی رحمانی موحد از مطلوب بودن ارائه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از واحد خبر ستاد اجرایی خدمات سفر استان قم، مرتضی رحمانی موحد از مطلوب بودن ارائه خدمات به مسافران و توزیع به موقع و مناسب اقلام گردشگری به مسافران مسیرهای زمینی محورهای مواصلاتی بازدید شده خبر داد.

وی در این بازدید مشترک هوایی چهار ساعته از محورهای جاده استان های البرز و قم اظهار کرد: نحوه ارائه خدمات در مراکز خدمات دهنده به گردشگران نوروزی مشخص شده است.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور سطح خدمات ارائه شده در روز نخست تعطیلات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ترافیک جاده‌ها نشان از انجام مستمر سفر و برقراری آرامش در میان مردم دارد.

وی ادامه داد: عوارضی قم به نوعی مهمترین محور مواصلاتی برای سفرهای نوروزی است و باید برای روان شدن سفرها و جلوگیری از ازدحام در این محور تدابیر خاصی اندیشیده شود.

معاون گردشگری کشور همچنین گفت: مردم از محل استقرار چادرهای هلال احمر، چادر اقامه نماز و همچنین حضور به موقع ماموران امداد و نجات رضایت داشتند.
انتهای پیام/2258/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها