امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70538
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
سهراب ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: حوزه فرهنگ مظلوم واقع شده است و باید به فریاد این بخش برسیم. وی با اشاره ...

سهراب ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: حوزه فرهنگ مظلوم واقع شده است و باید به فریاد این بخش برسیم.

وی با اشاره به اینکه زدودن مظلومیت از چهره فرهنگ و حوزه رسانه ضرورت دارد، ادامه داد: باید مسئولان توجه بیشتری را به بخش فرهنگ داشته باشند تا رسالتی که بر دوش این بخش بوده به شایستگی ایفا شود.

رئیس خانه مطبوعات خراسان شمالی از رسانه و فرهنگ به عنوان بستر توسعه یاد کرد و افزود: بی‌گمان اهمیت فرهنگ به خاطر نقش بایسته آن از دیگر بخش‌ها بیشتر است و نباید از اثرگذاری آن غفلت شود.

ابراهیمی با بیان اینکه رسانه موجب تحرک و پویایی در سایر حوزه‌ها چون اقتصادی، اجتماعی می‌شود، تصریح کرد: کشورهای توسعه یافته پیشرفت خود را عامل رسانه به عنوان موتور محرک جامعه می‌دانند.

رئیس خانه مطبوعات خراسان شمالی با اشاره به آمادگی رسانه‌های استان خراسان شمالی برای پرداختن به موضوع شعار سال اظهار امیدواری کرد تا با بهره‌گیری هرچه بیشتر مدیران از ظرفیت رسانه‌ها حرکت‌های مؤثری در راستای توسعه اقتصادی و فرهنگی استان رقم بخورد.

ابراهیمی یادآور شد: رسانه از بخش‌های مهم فرهنگ است و برای مقابله با هجمه دشمنان به این حوزه باید دارای اعتبارات و منابع مناسب باشیم.

به گزارش فارس، 250 فعال رسانه‌ای در خانه مطبوعات خراسان شمالی عضویت دارند.

همواره مسئولان استان خراسان شمالی بر نقش رسانه‌ها و ضرورت فرهنگ‌سازی در زمینه‌های گوناگون تأکید داشته‌اند.
انتهای پیام/63002/ذ20 
برچسب ها:
آخرین اخبار