امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70544
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مرتضی رحمانی موحد از مطلوب بودن ارائه خدمات به مسافران و توزیع به موقع  و مناسب اقلام گردشگری  به مسافران مسیرهای زمینی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مرتضی رحمانی موحد از مطلوب بودن ارائه خدمات به مسافران و توزیع به موقع  و مناسب اقلام گردشگری  به مسافران مسیرهای زمینی محورهای مواصلاتی بازدید شده خبر داد.
رحمانی موحد گفت: در این بازدید مشترک هوایی که بیش از چهار ساعت طول کشید از محورهای جاده ای استان های  البرز و قم و نحوه ارائه خدمات در مراکز مشخص شده و  حضور به موقع  آنها در زمان سفر های نوروزی بازدید به عمل آمد.
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، سطح خدمات ارائه شده در روز نخست تعطیلات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ترافیک جاده ها نشان از انجام مستمر سفر و برقراری آرامش در میان مردم دارد.
وی ادامه داد: عوارضی قم به نوعی مهمترین محور مواصلاتی  برای سفر های نوروزی است  و باید برای روان شدن سفر ها و جلوگیری از ازدحام در این محور  تدابیر خاصی اندیشیده شود.
معاون گردشگری کشور همچنین از رضایت مندی مردم  از محل استقرار چادرهای هلال احمر، چادر اقامه نماز و همچنین حضور به موقع ماموران امداد و نجات گفت.
رئیس جمعیت هلال احمر نیز به حضور بیش از پنج هزار امدادگر در پست های امدادی اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار